BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie

Vilniaus televizija – televizijos kanalas, pradėjęs darbą 2016 m. spalio 10 d. 6 val. 45 min. Lietuvos Respublikos himnu. Pavadinimas buvo pakeistas 2018 m. sausio 1 d., vidurnaktį, Lietuvai įžengus į ypatingus metus. 2018 metais minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų, kai kuriuos jo renginius rodė mūsų kanalas.

2019 m. rugpjūčio 26 d. mūsų televizija pradės jau ketvirtąjį savo gyvavimo sezoną, kurio pavadinimas – „Čia ir dabar“. Mūsų televiziją gali matyti 100 procentų auditorijos Lietuvoje ir internete, per internetinę platformą „VTVGO“, kurioje laikomas beveik visas televizijos archyvas bei tik šiai platformai nupirkti serialai ir filmai. Vilniaus televizijoje dirba jauni ir patyrę televizijos srityje žmonės, kartais po studijų ateitį su šia televizija sieja jauni žurnalistai, redaktoriai.

Vilniaus televizija – tai televizijos kanalas, orientuotas į visus visuomenės sluoksnius. Ši televizija yra viena žiūrimiausių Lietuvoje, o internetinį portalą vtv.lt kas mėnesį aplanko apie ketvirtadalį milijono lankytojų.

Svarbią mūsų televizijos programos dalį sudaro žinios iš Lietuvos ir pasaulio. Mūsų televizija rengia išsamiausią mūsų televizijoje aktualijų laidą „Šiandien. Dienos įvykiai“. Mūsų žinių tarnyba savo programas rengia nuo pat ryto iki pat vėlaus vakaro.

Vilniaus televizija gerbia savo žiūrovą ir nori garantuoti kokybiškos produkcijos pateikimą. Todėl mes nuolat atnaujiname transliuojamų programų turinį. Mes dirbame su pasaulinio garso kino gamintojais ir platintojais, mūsų komanda turi visame pasaulyje populiarių sporto turnyrų transliacijų teises tam, kad neturėtumėte laiko nuobodžiauti.

Vilniaus televizija transliuoja svarbiausias Lietuvos bei Europos krepšinio ir futbolo rungtynes, rengia įvairias autorines laidas, kviečia savo žiūrovus stebėti geriausius pasaulio vaidybinius filmus bei kultinius, modernius ir viso pasaulio mėgstamus užsienio serialus.

Mes neišsitenkame viename kanale, todėl antroje VTV programoje – serialai ir filmai, kuriuos mėgsta bei žiūri visas pasaulis ir azartiškos sporto transliacijos (tarp jų – ir Vilniaus „Ryto“ komandos rungtynės Europos taurės turnyre).

Vilniaus televizija – oficialus 2019 metų Pasaulio vyrų krepšinio čempionato transliuotojas. Televizijos generalinis direktorius – Mantas Agintas.

Mūsų televizijos būstinė yra buvusiose LNK televizijos patalpose, Pylimo g. 12, Vilniuje.

Rodyk draugams

 

Gegužė 2020
P A T K P Š S
« Rgp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archyvai