BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis 3, 2017

Gerumo dienoje „Vilniaus ryto“ televizijai paaukota beveik 60 000 eurų

Birželio 1 dieną įvyko „Vilniaus ryto“ televizijos pristatyta speciali programa „Gerumo diena“. Visą dieną mes transliavome specialią parengtą programą ir kvietėme Lietuvos žmones prisiminti, kad yra ir šviesusis pasaulis – kuriame gimsta vaikai, šypsosi žmonės, o pagalba būna nuoširdi ir džiaugsminga.

Tiesioginiame eteryje koncertavo žymiausios Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės, jos kvietė skambinti nurodytu telefonu ir aukoti į specialią sąskaitą.

Iš viso per vienuolika valandų trukusį telemaratoną Lietuvos žmonės mūsų televizijos vystymui paaukojo 59 350 eurų (tai yra beveik šešiasdešimt tūkstančių).

Juos ketinama skirti visų „Vilniaus ryto“ žiniasklaidos grupės kanalų vystymui ir atnaujinimui.

Pasibaigus telemaratonui, bus suskaičiuoti ir pinigai, kuriuos žmonės aukojo specialiais telemaratonui skirtais telefonais, tad ši suma – dar ne galutinė.

Tikimasi, kad šis labdaros telemaratonas taps tradiciniu ir bus rengiamas kasmet tą pačią dieną, o visos lėšos būtų skirtos „Vilniaus ryto“ grupės kanalų vystymui.

Kitais metais ketinama telemaratono erdves plėsti: iš mažos „Vilniaus ryto“ televizijos studijos persikelti į didesnę bei jau statomą 5 kanalo studiją ir įtraukti daugiau geros valios žmonių.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

„Lietuva Tavo delne“ – naktinėje „Vilniaus ryto“ televizijos laidoje „Nakties muzika“

Lietuviai pamėgo kasdien bent trumpam atsitraukti nuo darbų ir virtualiai per „Lietuva Tavo delne“ projektą apsilankyti šalies pajūryje ar patikrinti, kaip Šiaulių rajone gyvena taurieji elniai. Nuo šiol tokios išvykos įmanomos ne tik per išmaniuosius įrenginius ar kompiuterių ekranuose, bet ir per „Vilniaus ryto“ televiziją.

Šios televizijos laida „Nakties muzika“, prasidedanti pasibaigus įprastai televizijos programai rodo vaizdus iš Vilniaus Katedros aikštės, Kauno Rotušės aikštės ir t.t.

„Gegužės mėnesį su mūsų partneriais žengėme dar vieną žingsnį ir suteikėme galimybę lietuviams gėrėtis Lietuvos gamta ir įdomiausiomis vietomis per televiziją. Manome, kad stebint kokybiškas transliacijas didesniuose TV ekranuose įspūdžiai taps dar stipresni“, - sako Pranas Kuisys, projekto iniciatorės „Bitė Lietuva“ rinkodaros vadovas.

Kiekvieną naktį, pasibaigus įprastinei „Vilniaus ryto“ televizijos dienos programai, laidos „Nakties muzika“ metu galima stebėti įdomiausius ir įspūdingiausius projekto kamerų užfiksuotus vaizdus.

Juos papildo Lietuvos ir užsienio atlikėjų atliekamos įvairių stilių dainos, kurių televizija turi tūkstančius.

„Džiaugiamės galimybe transliuoti vaizdus iš gražiausių Lietuvos vietų, nes tai yra puiki dienos dokumentika – galimybė pažvelgti, kaip tądien atrodė mūsų šalis. Tikimės, kad vaizdai taps dar įdomesni besikeičiant orams, o žiūrovai neišjungs televizoriaus pasibaigus įprastai mūsų kanalo programai“, - tikisi „Vilniaus ryto“ televizijos atstovas ryšiams su visuomene Žygimantas Eidukevičius.

Projekto „Lietuva Tavo delne“ vaizdus per „Vilniaus ryto“ televiziją galima stebėti ištisus metus.

Nesvarbu, koks metų laikas už lango ar koks mėnuo kalendoriuje – su tokiu šūkiu „Lietuva Tavo delne“ dabar yra transliuojama per televiziją, kuri žengia dar vieną žingsnį arčiau savo žiūrovų

„Nakties muzika“ per „Vilniaus ryto“ televiziją skamba kiekvieną naktį, pasibaigus įprastinei „Vilniaus ryto“ televizijos laidų transliacijai.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »