BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis 5, 2017

„3 už Lietuvą“ turnyre - geriausi iš geriausių

Didžiulio populiarumo sulaukęs krepšinio sirgalių turnyras „3 už Lietuvą“ sugrįžta. Šį kartą – į krepšinį mylinčią „Vilniaus ryto“ televiziją, kurios eteryje jau vasarą užvirs intriguojanti kova dėl svajonės pamatyti Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynes Tel Avive.

Projekto organizatoriai jau viešina pirmujų žaidėjų, dalyvausiančių šiame turnyre pavardes.

Dalyvauti „3 už Lietuvą“ kovose sutiko buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjas Gediminas Orelikas, taip pat dabartinis vilniečių treneris Rimas Kurtinaitis.

Projekto rengėjai džiaugiasi, kad į gatvės krepšinio aikštę sugrįš visiems gerai žinomas disko metikas Virginijus Alekna. Jis turnyre dalyvaus su savo šeima.

„Krepšinis Lietuvoje yra ta sporto šaka, kuri geba parodyti visam pasauliui, kokia esame stipri bei vieninga tauta, – sako V. Alekna. – Manau, kad meilė šiam sportui turi būti perduodama iš kartos į kartą ir toliau išlikti gražia, lietuviška tradicija, todėl kaip įmanydamas bandau įkalbėti sūnus dalyvauti kartu su manimi turnyre. Jei nei vienas nepriims mesto iššūkio – su mielu noru prisijungs dukra“.

V.Alekna ragina jau šiandien užpildyti „3 už Lietuvą“ dalyvio anketą ir entuziastingai kviečia prie turnyro prisidėti kiekvieną, kuris yra neabejingas krepšiniui.

„Manau, kad šios rungtynės yra ne tik smagi, bet ir be galo graži idėja – kiekvienas dalyvaudamas varžybose ne tik patirs neįkainuojamų akimirkų, bet ir parodys palaikymą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, – sako disko metikas. – Tad maloniai kviečiu visus prisijungti ir iš visos širdies kovoti už Lietuvą!“

Priminsime, kad šiemet turnyras vyks draugiškų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynių metu. Visą dieną vyks atrankos kovos, o vakare, rungtynių ilgosios pertraukos metu įvyks didysis finalas. Jame susitiks atrankos nugalėtojas ir iš žymiausių mūsų šalies sporto ir pramogų atstovų sudaryta komanda.

2013 metais „3 už Lietuvą“ čempionais tapo komanda iš Plungės „Impulsas“, o 2015 metais triumfavo mėgėjų komanda „Kunigaikščiai“.

O kas triumfuos šiemet? Paaiškės jau šią vasarą turnyre „3 už Lietuvą“ tiesiogiai per „Vilniaus ryto“ televiziją. Na, o mes raginame jus nedelsti ir registruotis portale vrytas.lt.

Krepšinio sirgalių turnyras „3 už Lietuvą“ – jau greitai per „Vilniaus ryto“ televiziją ir vrytas.lt.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Renata Mikailionytė ir Kristina Rimienė – naujoje „Vilniaus ryto“ televizijos laidoje

„Nėra paprasta gyventi, pasaulis – ganėtinai žiaurus, – sako mados renginių režisierė ir prodiuserė, landšafto dizainerė Renata Mikailionytė. – Užtat privalome nešti žinią apie gerus ir gražius darbus, džiaugsmingus iššūkius, pozityvius pasikeitimus, apie tai, kas kiekvieno iš mūsų gyvenimą daro gražesnį“. Tokią žinią naujoje „Vilniaus ryto“ televizijos laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Renata skleis kartu su ekonomikos mokslų daktare, dėstytoja, floriste ir švenčių dekoratore Kristina Rimiene.

„Tai bus veiklių, gyvenimo džiaugsmu trykštančių, stilingų, intelektualių, savo šeimą mylinčių moterų laida. Pasakosime, kaip moterys gyvena, kaip priima svarbiausius sprendimus, ką jos veikia namie, gatvėje, teatre, klube, vaikų darželyje, turguje, mados pasaulyje, mokykloje ar pas kaimynę už sienos“, – apie naująją laidą, kuri mūsų televizijos eteryje pasirodys jau rugsėjį pasakoja prodiuserė Giedrė Genevičiūtė.

Ji, kaip ir laidos vedėjos Renata bei Kristina tiki, kad moterys gali pakeisti pasaulį. Kad jų išmintis, švelnumas, drąsa nugali daugybę kliūčių. Visoms trims itin svarbios ir kitų moterų patirtys, kurias jos būtinai parodys savo laidoje.

Praėjusį sezoną R.Mikailionytė ir K.Rimienė panašią laidą rengė TV3 televizijoje. Pasibaigus sezonui, su šiomis vedėjomis televizija sutarties nepratęsė.

Tačiau R.Mikailionytė ir K.Rimienė greitai rado kitą darbovietę televizijoje. Joms pasiūlymą rengti laidą pasiūlė „Vilniaus ryto“ televizijos vadovai, ir jos sutiko.

„Pasaulis pagal moteris“ – ne vienintelė „Vilniaus ryto“ televizijos naujojo sezono „Čia ir dabar“ premjera. Artimiausiu metu planuojama pristatyti dar du naujus autorinius projektus, kurie bus rodomi savaitgalio eteryje.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

„Vilniaus ryto“ televizijos dienos programa (2017-06-05).

Pirmadienis (birželio 5 d.):

6.00 Lietuvos Respublikos himnas.
6.05 „Nickelodeon“ valanda. „Smalsutė Dora“. Animacinis serialas. JAV, 2002 m. 2/23 s. HD.
6.30 „Kempiniukas Plačiakelnis“. Animacinis serialas. JAV, 2005 m. 4/16, 17 s. HD.
7.30 Naujas rytas. Informacinė-pramoginė ryto laida. Tiesioginė transliacija.
9.00 Lietuvos krepšinio lyga. MAŽASIS FINALAS. Vilniaus „LIETUVOS RYTAS“ – Klaipėdos „NEPTŪNAS“. HD.
10.50 „Nepaprastos lenktynės I“. Realybės šou. JAV, 2001 m. 1/7, 8 s. HD.
13.00 Futbolo.TV. Laida apie Lietuvos futbolą. Vedėjas Ž.Eidukevičius (kart.). HD.
13.30 PREMJERA. „Šokių akademija“. Serialas jaunimui. Australija, 2010 m. 1/1, 2 s. (N-7). HD.
14.25 Laimingas skambutis. Interaktyvus žaidimas. Tiesioginė transliacija. HD.
15.00 „Nickelodeon“ valanda. „Smalsutė Dora“. Animacinis serialas. JAV, 2002 m. 2/19 s. (kart.). HD.
15.30 „Kempiniukas Plačiakelnis“. Animacinis serialas. JAV, 2005 m. 4/16 s. (kart.). HD.
16.00 Žinios. Orai.
16.30 „Čikagos policija“. Kriminalinė drama. JAV, 2014 m. 1/2 s. (N-7). HD.
17.25 Pikas. Dienos interviu. Aktualių pokalbių laida. Vedėjas M.Bedulis. HD.
18.00 Žinios. Orai.
18.30 Myliu krepšinį. „EuroBasket 2017” apžvalga. Vedėjas Ž.Eidukevičius. HD.
18.55 LFF Pirmos lygos apžvalga. HD.
19.25 Dėmesio! Į ekraną! TV žaidimas. Vedėjas D.Martinaitis. HD.
20.00 Žinios. Orai.
20.05 Šeimų dvikova - „Akropolio“ turnyras. TV žaidimas. Vedėjas V.Sinkevičius (kart.). HD.
21.00 Šiandien. Dienos įvykiai. Informacinė-analitinė laida. Vedėja S.Šledž.
21.47 Orai.
21.50 Sofos ekspertai. Pramoginė laida. HD.
22.20 Šeimų dvikova - „Akropolio“ turnyras. TV žaidimas. Vedėjas V.Sinkevičius (kart.). HD.
23.10 Pikas. Dienos interviu. Aktualių pokalbių laida. Vedėjas M.Bedulis (kart.). HD.
23.45 Šiandien. Dienos įvykiai. Informacinė-analitinė laida. Vedėja S.Šledž (kart.).
0.32 Orai (kart.).
0.35 Nakties muzika.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »