BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis 9, 2017

„Vilniaus ryto“ televizijos dienos programa (2017-06-10).

Šeštadienis (birželio 10 d.):

3.55 Lietuvos Respublikos himnas.
4.00 NBA FINALAS. Klivlendo „Cavaliers“ – Ouklendo „Golden State Warriors“. Tiesioginė transliacija. HD.
6.30 Viena komanda. Laida apie krepšinį. Vedėjas K.Tiškevičius (kart.). HD.
7.20 Naujas rytas. Informacinė-pramoginė ryto laida. Tiesioginė transliacija.
8.50 „Alvinas ir patrakėliai burundukai I“. Animacinis serialas. JAV, 2015 m. 1/4 s. HD.
9.15 „Šervudo padauža Robinas Hudas“. Animacinis serialas. Prancūzija, 2014 m. 6, 7 s. HD.
9.45 „Auklė Mun“. Animacinis serialas. Prancūzija, 2016 m. 4 s. HD.
10.15 Šeimų dvikova - „Akropolio“ turnyras. TV žaidimas. Vedėjas V.Sinkevičius (kart.). HD.
11.05 Privatus miškas. Laida apie gamtą. Vedėjas K.Kučinskas. HD.
11.30 Dokumentinis serialas „Planeta Žemė I“ (5): „Dykumos“. Didžioji Britanija, 2006 m. HD.
12.30 Dokumentinis serialas „Planeta Žemė I“ (6): „Ledo pasauliai“. Didžioji Britanija, 2006 m. HD.
13.30 Futbolo.TV. Laida apie Lietuvos futbolą. Vedėjas Ž.Eidukevičius. HD.
14.00 PREMJERA. „Daktaro Bleiko paslaptys I“. Detektyvinis serialas. Australija, 2012 m. 1, 2 s. (N-7). HD.
16.00 Žinios. Orai.
16.10 10 dienų prie jūros. Vedėjai M.Bedulis ir V.Mikaitis. HD.
17.00 Lietuvos krepšinio lyga. Mažasis finalas. Vilniaus „LIETUVOS RYTAS“ – Klaipėdos „NEPTŪNAS“. Tiesioginė transliacija iš Vilniaus. HD. Didžiojoje pertraukoje – „LKL Šokėjų kovos 2“.
19.00 Didysis anekdotų šou. Pramoginė laida. Vedėjas A.Orlauskas. HD.
21.00 Žinios. Orai.
21.10 Klausimėlis.lt. HD.
21.30 2018 m. pasaulio futbolo čempionato atranka. Lietuva - Slovakija. Tiesioginė transliacija iš Vilniaus. HD.
23.45 2018 m. pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynių apžvalga. HD.
0.20 Detektyvinis f. „Midsomerio žmogžudystės. Sugedęs vaisius“. Režisierius P.Smithas. Vaidina J.Nettelsas, D.Cassey, J.Wymark. Didžioji Britanija, 2001 m. (N-7). HD.
1.55 Nakties muzika.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

„Didžiajame anekdotų šou“ – pirmoji iškritimo kova

Jau rytoj, šeštadienį, įprastu laiku, septintą vakaro prasidės pirmoji „Didžiojo anekdotų šou“ konkursinė laida.

Pirmoje laidoje Raimundas Bingelis, Raimondas Šilanskas, Artūras Orlauskas, Laima Tamulytė-Stončė (arba Mama Rock’n’Roll), Gintautas Kirkila-Klarkas, Aleksandras Karpavičius, Mantas Agintas, humoro grupės „Ambrozija“ ir „Alergija“ parodė savo pirmuosius numerius, tačiau rytoj tas humoro grandų sąrašas sumažės vienu žmogumi.

Kas rytoj iškris, spręs „Vilniaus ryto“ televizijos žiūrovai, tiesiogiai balsuodami telefonu.

Na, o mes primename dalyvių telefonų numerius, kuriais žiūrovai galės balsuoti arba siųsti SMS žinutes:
1670 01 Raimundas Bingelis
1670 02 Raimondas Šilanskas
1670 03 Artūras Orlauskas (laidos vedėjas)
1670 04 Laima Tamulytė-Stončė
1670 05 Gintautas Kirkila-Klarkas
1670 06 Aleksandras Karpavičius
1670 07 Mantas Agintas
1670 08 „Ambrozija“
1670 09 „Alergija“

Primename, kad galite ne tik skambinti, bet ir siųsti SMS žinutes su dalyvio numerio. Skambučio ir žinutės kaina – 0,29 eur.

Taigi, rytoj jūsų balsas gali būti lemiamas sprendžiant, kuris humoro grandas pirmasis paliks „Didžiojo anekdotų šou“ sceną.

„Didysis anekdotų šou” – rytoj, septintą vakaro (iš karto po lemiamų LKL rungtynių dėl bronzos medalių) per „Vilniaus ryto“ televiziją.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Kviečiame į Miko Suraučiaus jubiliejinio koncerto „Gyvenu be laikrodžio“ filmavimą

Mieli žurnalistai ir žiniasklaidos atstovai, kviečiame Jus į kompozitoriaus ir dainų autoriaus Miko Suraučiaus jubiliejinio koncerto „Gyvenu be laikrodžio“ filmavimą.

Jame geriausias M.Suraučiaus dainas atliks žymiausi Lietuvos estrados dainininkai: Birutė Petrikytė, Rolandas Petrikis, Irena Ašakaitė ir Rūta Morozovaitė, Iglė Bernotaitytė, Ovidijus Vyšniauskas ir kiti. Koncertą ves I.Ašakaitė ir Ignas Grinevičius.

Jūsų lauksime: birželio 13 dieną, antradienį, 14.30 val. „Vilniaus ryto“ televizijos studijoje (Pylimo g. 12, Vilnius).

Į filmavimą kviečiame nevėluoti. Atvykite į studiją bent 15 min. prieš filmavimo pradžią. Koncerto vaizdo įrašą „Vilniaus ryto“ televizija rodys artimiausiu metu, sekite televizijos tinklelį.

Registracija vyksta iki pirmadienio, birželio 12 dienos ryto adresu: registracija@vrytas.lt.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

„Vilniaus ryto“ televizijos eteryje - nauja laida „Kad valdžia tarnautų žmonėms…“

Drauge su Seimo kontrolierių (Europoje vadinamų ombudsmenais) įstaiga „Vilniaus ryto“ televizija nuo naujojo televizijos sezono kurs analitinę tiesioginių pokalbių laidą „Kad valdžia tarnautų žmonėms…“.

Laidos tikslas – padaryti gyvenimą skaidresnį, valdžios veiksmus – aiškesnius ir suprantamesnius ir neleisti valdininkams naudotis tarnybine padėtimi siekiant asmeninių tikslų.

Laidos autorius ir vedėjas – Raigardas Musnickas. Naujoji laida nagrinės konkrečius žmonių skundus, susijusius su valdininkų piktnaudžiavimu ir žmogaus teisių pažeidimais.

Tokių piliečių skundų apie prastą įvairiausių institucijų valdininkų darbą Seimo kontrolieriai per metus gauna daugiau kaip tūkstantį.

Negalite valstybės ar savivaldybės įstaigoje išspręsti Jums rūpimos problemos, per nustatytą terminą negavote atsakymo iš valdininko, o gautas atsakymas tėra Jūsų netenkinantis valdininko atsirašinėjimas - kreipkitės į „Vilniaus ryto“ televizijos laidą „Kad valdžia tarnautų žmonėms…“.

Laidoje dalyvausiantys kontrolieriai, nukentėję piliečiai, valdininkai skriaudikai bei valdžios stebėsenos (monitoringo) atstovai diskutuos apie tai, kodėl šiurkščiai pažeidinėjami įstatymai ir ką daryti, kad tam būtų užkirstas kelias. Klausytojų nuomonės ir klausimai bus išdėstomi internetu arba tiesioginėje laidoje telefonu.

Jei turite informacijos, kuria norite pasidalyti su naujos laidos autoriais, galite kreiptis adresu valdzia@vrytas.lt. Konfidencialumą ir viešinimą garantuojame.


Premjera „Kad valdžia tarnautų žmonėms…“ - jau nuo rugsėjo per „Vilniaus ryto“ televiziją.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

„Vilniaus ryto“ televizija pristato KALĖDINĮ GRAND ŠOU Klaipėdoje ir Kaune bei jubiliejinį turą „RONDO GYVAI“ didžiausiose mūsų šalies arenose

„Tai yra geriausias pasiūlymas praleisti Kalėdas Lietuvoje, kurio negalėsite atsisakyti“, - sako „Vilniaus ryto“ televizija, kuri šių metų Kalėdas kvies praleisti kartu.

Nors už lango jau vasara, Kalėdoms mūsų televizija ruošiasi iš anksto ir pristato pirmąsias dvi Kalėdinės programos vinis.

Per abi Kalėdų dienas televizija rodys dar niekur nematytus du premjerinius koncertus. Pirmasis – gruodžio 15 dieną Kauno sporto halėje ir gruodžio 30 dieną Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje vyksiantis KALĖDINIS GRAND ŠOU. Jo dalyvių pristatinėti nereikia. Tai – tikros scenos legendos.

Aukso raidėmis į Lietuvos estrados ir pop istoriją įrašytų vardų rikiuotėje – Mia, Egidijus Sipavičius, Rytis Cicinas, Donalda Meiželytė, grupė „Man-go”, o taip pat visas glėbys legendinės „Hiperbolės” hitų, kuriuos atliks projektų „Hiperbolė Tribute Band” bei „Hiperbolė akustiškai” muzikantai, nepaliaujantys žavėti savo profesionalumu ir meile šios grupės kūrybai ir gebėjimu išgauti tiek autentišką, tiek intriguojančiai naują puikiai žinomų dainų skambesį.

„Vilniaus ryto“ televizija įrašys ir vėliau parodys pirmajį turo koncertą, vyksiantį Kauno sporto halėje.

Kita Kalėdinė „Vilniaus ryto“ televizijos premjera – jubiliejinio turo „RONDO GYVAI“ vienas koncertų, skirtas šios grupės sielos Aleksandro Ivanausko-Faros 60-mečiui.

Didžiausios arenos, pripildytos gyvenimo džiaugsmo, nuostabių prisiminimų ir populiariausių dainų, kurias gyvai atliks grupė „Rondo“ ir geriausi kviestiniai muzikantai, – jeigu tokios šventės reikėjo laukti kelis dešimtmečius, tai lapkritį ji pagaliau ateis – sako renginio organizatoriai.

Solidų asmeninį jubiliejų Aleksandras Ivanauskas-Fara ketina atšvęsti ne tik su savo grupe, bet su visa Lietuva, todėl rengia galingą turą „RONDO GYVAI“.

Koncerto programa jau suplanuota – joje skambės ne tik šios grupės hitai, bet ir keletas naujų dainų iš naujojo grupės albumo, kurio pasirodymas sutaps su turo pradžia.

„RONDO GYVAI“ pirmiausia aplankys Vilniaus „Siemens“ areną. Koncertas čia įvyks lapkričio 23 dieną. Koncertą filmuos mūsų televizija, todėl per Kalėdas tik mūsų kanalu įvyks jo premjera.

Vėliau „RONDO“ gerbėjai Farą su garbingu jubiliejumi pasveikins kitame turo koncerte, vyksiančiame Klaipėdos „Švyturio“ arenoje (gruodžio 1 dieną).

„RONDO GYVAI“ koncertai dar vyks Šiaulių arenoje (gruodžio 9 dieną) ir Kauno „Žalgirio“ arenoje (gruodžio 16 dieną).

Per šias Kalėdas „Vilniaus ryto“ TV žiūrovų laukia ir daugiau staigmenų bei filmų premjerų, specialių šventinių laidų ir transliacijų. Daugiau naujienų apie mūsų televizijos šventinę programą – jau netrukus.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »