BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis 13, 2017

„Vilniaus ryto“ televizijos dienos programa (2017-06-14).

Trečiadienis (birželio 14 d.):

6.00 Lietuvos Respublikos himnas.
6.05 „Nickelodeon“ valanda. „Smalsutė Dora“. Animacinis serialas. JAV, 2003 m. 3/3 s. HD.
6.30 „Kempiniukas Plačiakelnis“. Animacinis serialas. JAV, 2007 m. 5/10, 11 s. HD.
7.30 Naujas rytas. Informacinė-pramoginė ryto laida. Tiesioginė transliacija.
9.00 „Nickelodeon“ valanda. „Smalsutė Dora“. Animacinis serialas. JAV, 2003 m. 3/4 s. HD.
9.30 Dėmesio! Į ekraną! TV žaidimas. Vedėjas D.Martinaitis (kart.). HD.
10.00 Minėjimas, skirtas Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienoms atminti. Tiesioginė transliacija iš Seimo Kovo 11-osios Akto salės. HD.
11.30 Išsaugota per amžius. Koncertas. HD.
12.00 Gedulo ir vilties diena. Valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje. Tiesioginė transliacija. HD.
12.30 Gedulo ir vilties diena. Okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukų pagerbimo ceremonija prie paminklų politiniams kaliniams ir tremtiniams Aukų gatvėje. Tiesioginė transliacija. HD.
13.20 „Broliai“. Koncertuoja grupė „Skylė“. HD.
14.15 Laimingas skambutis. Interaktyvus žaidimas. Tiesioginė transliacija. HD.
15.00 „Nickelodeon“ valanda. „Smalsutė Dora“. Animacinis serialas. JAV, 2003 m. 3/3 s. (kart.). HD.
15.30 „Kempiniukas Plačiakelnis“. Animacinis serialas. JAV, 2007 m. 5/11 s. (kart.). HD.
16.00 Žinios. Orai.
16.15 „Čikagos policija“. Kriminalinė drama. JAV, 2014 m. 1/10 s. (N-7). HD.
17.10 Pikas. Dienos interviu. Aktualių pokalbių laida. Vedėjas M.Bedulis. HD.
17.50 Lietuvos futbolo A lyga. Vilniaus „Žalgiris“ - Klaipėdos „Atlantas“. Tiesioginė transliacija iš Vilniaus. HD.
20.00 Žinios. Orai.
20.05 Šeimų dvikova - „Akropolio“ turnyras. TV žaidimas. Vedėjas V.Sinkevičius (kart.). HD.
21.00 Šiandien. Dienos įvykiai. Informacinė-analitinė laida. Vedėja S.Šledž.
21.47 Orai.
21.50 Meilės trikampis. Realybės šou. 2017 m. (N-7). HD.
22.20 Šeimų dvikova - „Akropolio“ turnyras. TV žaidimas. Vedėjas V.Sinkevičius (kart.). HD.
23.10 Pikas. Dienos interviu. Aktualių pokalbių laida. Vedėjas M.Bedulis (kart.). HD.
23.45 Šiandien. Dienos įvykiai. Informacinė-analitinė laida. Vedėja S.Šledž (kart.).
0.32 Orai (kart.).
0.35 Nakties muzika.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

„LKL Šokėjų kovų“ antrojo sezono nugalėtojos – Panevėžio „Lietkabelio“ šokėjos!

Vakar, pirmadienį, „Vilniaus ryto“ televizija paskutinį kartą šį sezoną transliavo laidą „Gyvenk krepšiniu”, kurioje buvo sudėlioti 2016/2017 metų krepšinio sezono akcentai ir taškai.

Beje, būtent vakarykštėje laidoje paaiškėjo „LKL Šokėjų kovų“ antrojo sezono nugalėtojos. Jomis tapo tik pirmi metai šokančios Panevėžio „Lietkabelio“ šokėjos!

Už jas portale vrytas.lt finalo balsavimo metu balsavo net 7985 krepšinio gerbėjai. Už antroje vietoje likusias Kauno „Žalgirio“ šokėjas balsavo tik 2229 sirgaliai.

Trečioje vietoje liko praėjusio sezono nugalėtojos Klaipėdos „Neptūno“ šokėjos (1920 balsų), o ketvirtos finišavo nuo balsavimo pradžios pirmavusios Vilniaus „Lietuvos ryto“ šokėjos (1887 balsai). Nugalėtojoms „Lietkabelio“ šokėjoms atiteko 1000 eurų čekis, Kauno „Žalgirio“ šokėjoms – 500 eurų.

Trečiosios ir ketvirtosios vietų laimėtojos pasidalino likusius penkis šimtus eurų iš prizinio fondo, kuris sudarė du tūkstančius eurų.

„Vilniaus ryto“ televizijos atstovai šiųmetines „LKL Šokėjų kovų“ varžybas laiko pavykusiomis ir kitais metais planuoja rengti jau trečiajį „LKL Šokėjų kovų“ sezoną.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

M.Bedulis apie „Kelią į žvaigždes“: turėsime aukšto kokybinio lygio produktą

Legendinis ir grandiozinis muzikinis realybės šou „Kelias į žvaigždes“ jau nuo rugsėjo mėnesio drebins atsinaujinusio 5 kanalo eterį. Šiuo metu vyksta intensyvios dalyvių atrankos, kurios yra filmuojamos ir neviešinamos.

Projekto vienas prodiuserių Mantautas Bedulis teigia, kad „Kelias į žvaigždes“ bus aukšto kokybinio lygio produktas, kuriam neprilygs niekas.

M.Bedulis neslepia – buvimas eteryje ir būtent prodiuserio vaidmenyje verčia nerimauti: „Jaučiu jaudulį. Niekada gyvenime neturėjau tokios patirties. Bet pats jausmas geras”. Tačiau net ir niekada nebuvęs prodiuserio amplua, jis užtikrintas, kad jo muzikinė ir prodiusavimo patirtis, būsimus projekto dalyvius leis įvertinti iš kitos, nei jo kolegų pusės: „Turiu daug patirties dirbant su muzika, skirtingais vokalistais ir jų prodiusavimu, todėl į dalyvius galėsiu pažiūrėti tiek iš atlikėjo, tiek iš prodiuserio pusės ir tikrai turėsiu ką pasakyti”.

Buvęs „Vilniaus ryto“ televizijos simbolis jau davė ir patarimų būsimiems dalyviams: „Man labai yra svarbu stilistika, kaip žmogus pasirenka atlikti savo dainą, kaip ją interpretuoja ir kaip pritaiko aranžuotę. Svarbu ir tai, kaip atlikėjas jausis pasirinkęs savo kūrinį ir ar jį tikrai pasirinko pagal savo balso galimybes”.

Mantauto Bedulio patarimas būsimiesiems dalyviams paprastas ir aiškus: „Būkite savimi ir nesistenkite būti kažkuo, kuo nesate. Mažiau klausykite, ką sako aplinkiniai žmonės, jei jau apsisprendėte kažką padaryti – neabejokite, darykite iki galo”. O projekto pradžios taip laukiantiems žiūrovams M.Bedulis pažada: „Turėsime kokybišką aukšto lygio produktą”.

Na, o projekto atrankos vis dar tęsiasi: iki birželio 30 dienos dar galima registruotis portale www.5kanalas.lt ir atvykti į atrankas. Rugpjūčio pabaigoje paaiškės trylika geriausių, rugsėjo mėnesį pradėsiančių savo kelią į žvaigždes.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

M.Bedulis palieka „Vilniaus ryto“ televiziją

„Vilniaus ryto“ televiziją palieka vienas kanalo simbolių. Dainininkas ir sporto komentatorius Mantautas Bedulis visą save dabar atiduos 5 kanale, kur dirbs realybės dokumentikos „Kelias į žvaigždes“ vienu prodiuserių.

Televizijoje jis dirbs iki rugsėjo 1 dienos. M.Bedulis „Vilniaus ryto“ televizijoje vedė aktualių pokalbių laidą „Pikas. Dienos interviu“ ir komentavo Lietuvos krepšinio lygos rungtynes, taip pat dirbo šios televizijos direktoriumi.

Dabar „Pikas. Dienos interviu“ turės ieškoti naujo vedėjo arba vedėjos. Ji arba jis paaiškės jau artimiausiu metu.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »