BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis 15, 2017

„Vilniaus ryto“ televizijos dienos programa (2017-06-16).

Penktadienis (birželio 16 d.):

6.00 Lietuvos Respublikos himnas.
6.05 „Nickelodeon“ valanda. „Smalsutė Dora“. Animacinis serialas. JAV, 2003 m. 3/6 s. HD.
6.30 „Kempiniukas Plačiakelnis“. Animacinis serialas. JAV, 2007 m. 5/14, 15 s. HD.
7.30 Naujas rytas. Informacinė-pramoginė ryto laida. Tiesioginė transliacija.
9.00 „Smalsutė Dora“. Animacinis serialas. JAV, 2003 m. 3/7 s. HD.
9.30 Dėmesio! Į ekraną! TV žaidimas. Vedėjas D.Martinaitis (kart.). HD.
10.00 Meilės trikampis. Realybės šou. 2017 m. (N-7) (kart.). HD.
10.30 „Džesika Flečer“. Kriminalinis serialas. JAV, 1984 m. 1/14, 15 s. (N-7). HD.
12.30 „Nickelodeon“ valanda. TV serialas „IKarli“ (2/15, 16). JAV, 2008-2009 m. HD.
13.30 „Šokių akademija“. Serialas jaunimui. Australija, 2010 m. 1/13, 14 s. (N-7). HD.
14.25 Laimingas skambutis. Interaktyvus žaidimas. Tiesioginė transliacija. HD.
15.00 „Nickelodeon“ valanda. „Smalsutė Dora“. Animacinis serialas. JAV, 2003 m. 3/7 s. (kart.). HD.
15.30 „Kempiniukas Plačiakelnis“. Animacinis serialas. JAV, 2007 m. 5/15 s. (kart.). HD.
16.00 Žinios. Orai.
16.30 „Čikagos policija“. Kriminalinė drama. JAV, 2014 m. 1/12 s. (N-7). HD.
17.30 Futbolo.TV. Laida apie Lietuvos futbolą. Vedėjas Ž.Eidukevičius (kart.). HD.
18.00 Žinios. Orai.
18.25 LFF Pirma lyga. Pakruojo „Pakruojis“ - Trakų „Trakai-B“. Tiesioginė transliacija iš Pakruojo. HD.
20.30 Lietuvos futbolo A lygos apžvalga. HD.
21.00 Žinios. Orai.
21.15 Detektyvinis f. „Midsomerio žmogžudystės. Kirminas pumpure“. Režisierius D.Tuckeris. Vaidina J.Nettelsas, D.Cassey, J.Wymark. Didžioji Britanija, 2002 m. (N-7). HD.
23.00 Detektyvinis f. „Midsomerio žmogžudystės. Mirties varpas“. Režisierė S.Hellings. Vaidina J.Nettelsas, D.Cassey, J.Wymark. Didžioji Britanija, 2002 m. (N-7). HD.
0.45 Nakties muzika.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Liepos 6-ąją – tiesioginis „Vilniaus ryto“ televizijos koncertas iš Palangos

Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną „Vilniaus ryto“ televizija tiesiogiai transliuos grandiozinį koncertą „Švęskime linksmai. Liepos 6-oji“. Koncertas bus tiesiogiai transliuojamas iš Palangos. Būtent čia liepos 6-ąją įvyks šventinis valstybės dienai skirtas koncertas, kurio transliaciją matys „Vilniaus ryto“ televizijos žiūrovai.

Šis koncertas iš ciklo „Švęskime linksmai“ nebus įprastas. Renginys bus sujungtas su pagrindiniu vakaro akcentu – Tautiškos giesmės giedojimu.

„Visuotinis himno giedojimas per Valstybės dieną tapo vienu didžiausių šių dienų Lietuvos žmones vienijančių pilietinių įvykių. Jau devintus metus iš eilės liepos 6 d. 21 val., kuriame pasaulio krašte bebūtume, sustojame ir giedame „Tautišką giesmę“. Nors himnas bus giedamas labai įvairiose pasaulio vietovėse, pagrindiniu šių metų susibūrimo tašku mes skelbiame Palangą – ten, kur vasarą iš įvairių miestų suvažiuoja daugiausiai Lietuvos žmonių“, – sako „Vilniaus ryto“ televizijos generalinis direktorius Mantas Agintas.

Planuojama, kad vėliava bus pradėta skleisti likus bent dviem valandoms iki 21 val. Ji drieksis Basanavičiaus gatve link Palangos tilto, kurio pradžioje bus įrengta netradicinė arkos formos scena, „apglėbsianti“ tiltą.

Nuo scenos trispalvė tiesis toliau iki pat tilto pabaigos. Kol žmonės, ruošdamiesi himno giedojimui neš vėliavą, ant unikalios scenos, nuo žemės iškeltos į 7 metrų aukštį koncertuos Algirdas Kaušpėdas, Simonas Donskovas, grupės „Čilinam“, „Nerija“, ŽAS, Neda, Edgaras Lubys, Iglė Bernotaitytė, Paulina Paulauskaitė, Ieva Zasimauskaitė, jaunoji būgnininkė Fausta ir kiti. Renginį ves Giedrius Masalskis ir Viktorija Ozga.

„Tai turėtų būti nekasdienis reginys ir jaudinančios laukimo akimirkos. Renginiui pasirengsime iš anksto: būsime paruošę pačią moderniausią techniką, kuri leis tiesiamą vėliavą filmuoti iš oro. Tuo metu vietoje dirbs mūsų televizijos ir kolegų iš Kauno televizijos serviso bendra komanda, kuri ir transliuos koncertą, bet ir kalbins vėliavą nešančius žmones. Be to, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dirbs papildomos mūsų reporterių pajėgos, kurios tiesiogiai raportuos, kaip Lietuva ruošiasi giedoti himną“, – pasakoja renginio TV transliacijos vyr. prodiuseris Mantautas Bedulis.

Tokį renginį „Vilniaus ryto“ televizija rengs pirmą kartą. Televizijos komandai teks didžiulis iššūkis: šiemet „Vilniaus ryto“ televizija ne tik visiems mūsų žiniasklaidos grupės kanalams siųs atvirą himno giedojimo signalą, bet ir organizuos viso renginio Palangoje tiesioginę transliaciją.

„Padėdami auginti ir gilinti vienu metu visame pasaulyje atliekamo himno tradiciją mes, kaip nacionalinis ir visur pasiekiamas transliuotojas, dar labiau priartėjame prie savo vizijos – būti Lietuvos visuomenę ir išeiviją telkiančiu, atsakingu, patikimu ir moderniu transliuotoju“, – sako „Vilniaus ryto“ televizijos atstovas ryšiams su visuomene Žygimantas Eidukevičius.

Tiesioginis „Vilniaus ryto“ televizijos koncertas iš Palangos prasidės liepos 6-ąją, ketvirtadienį, 19.00 val. ir truks maždaug dvi valandas.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Joninių naktį per „Vilniaus ryto“ televiziją – koncertas „Geriausios „Pūko“ dainos 2016“

„Geriausios „Pūko“ dainos“ – tai koncertas, kurio pavadinimą žino kiekvienas lietuvis ir kiekvienas lietuviškos muzikos gerbėjas. Joninių naktį „Vilniaus ryto“ televizija kviečia savo žiūrovus nemiegoti ir stebėti specialią koncerto transliaciją.

2.50 val. eteryje susitikę žinomiausi Lietuvos estrados grandai Joninių proga pristatys garsiausius savo šlagerius.

„Geriausios „Pūko“ dainos 2016“ – anšlaginis per Šv.Kalėdas Kaune įvykęs šventinis koncertas, kasmet tradiciškai įsitvirtinantis populiariausių lietuviškos muzikos renginių gretose.

Tą rodo ir televizijos reitingai – per šventes vykusią tiesioginę minėto koncerto transliaciją per „Vilniaus ryto“ televiziją stebėjo beveik ketvirtadalis milijono žiūrovų, ši programa buvo žiūrimiausia savo laiko zonoje.

Mūsų televizija per Jonines kvies visus savo žiūrovus ieškoti Paparčio žiedo su populiariausiais mūsų šalies atlikėjais ir milžinišku būriu lietuviškas dainas vertinančių žmonių.

Rytis Cicinas, Giulija, Valdas Lacko, atsinaujinęs „Žvaigždžių kvartetas“, Arvydas Vilčinskas ir Jonavos „Pavasario“ choro grupė, Mamų ir dukrų kvartetas, ansamblis „Nerija“, kaimo kapela „Bijotaičiai“, Paulius Stalionis, Klarkas – tai tik keletas Lietuvos estrados grandų, pasirodysiančių koncerto „Geriausios „Pūko“ dainos 2016“ scenoje.

Koncerto transliacija – jau naktį iš birželio 23-osios į 24-ąją, 2.50 val. tik per „Vilniaus ryto“ televiziją!

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Alfas Ivanauskas kulinarinius triukus kurs „Vilniaus ryto“ televizijoje

„Vilniaus ryto“ televizijos naujojo sezono „Čia ir dabar“ premjerų skaičius plečiasi. Artėjantį sezoną mūsų eteryje debiutuos laida „Pasaulis pagal moteris“ su Renata Mikailionyte ir Kristina Rimiene.

Taip pat „Vilniaus ryto“ televizija pasikvietė į savo komandą žymų kulinarą Alfą Ivanauską ir rodys jo laidą „Kulinariniai triukai“. Joje A.Ivanauskas dirbs su ypatinga vaikų komisija.

Pats Alfas juokiasi, kad šįkart jam, kaip vedėjui teko įgyvendinti didžiausią triuką – vos per vieną akimirką jis tapo tikru daugiavaikiu tėčiu. Alfui kompaniją kiekvienoje laidoje, be jau visiems pažįstamo kolegos Lino, palaikys keturi jaunieji virtuvės mitų griovėjai.

„Neabejoju, kad visi tėveliai žino, kiek šurmulio gali sukurti keli vaikai, o įsivaizduokite, ką gali nuveikti keturi! Kartais per filmavimus atrodė, kad VMG studija sprogs nuo šitos milžiniškos vaikų energijos. Svarbiausia, kad visi vaikai į laidą atėjo su savo įnoriais: kažko nevalgo, kažko apskritai nemėgsta… Filmuojant kiekvieną laidą buvo didelis iššūkis sugalvoti patiekalus“, – pasakoja laidos „Kulinariniai triukai“ kūrėjas.

Pasak jo, vaikai yra pati nuoširdžiausia vertinimo komisija. Jie tikrai nepatylės, jei manys, kad valgis yra per sūrus ar trūksta… pipirų. Su vaikų vertinimo pasekmėmis kaskart susidurs kitas laidos vedėjas Linas, kuriam mažieji virtuvės mitų griovėjai jau pateikė ne vieną išbandymą.

„Ne veltui laidos pavadinime yra žodis triukai, – sako Alfas. – Žmonėms dažnai atrodo, kad virtuvės šefas yra tarsi magas, kuris stebuklingai greitai darbuojasi peiliu ir sugeba vos per kelias minutes sukurti stebuklą. Nusprendėme, kad atėjo metas žiūrovams parodyti, kaip, praleidžiant mažiau laiko virtuvėje, pasiekti stulbinamą rezultatą. Taigi, su laidos kūrybine komanda kaskart atskleisime triukų, kurie palengvins jūsų buitį ir suteiks naujų spalvų patiekalams.“

Be to, Alfas intriguoja, kad kulinarinėje laidoje dalyvaujantiems svečiams kaip visada bus leidžiama gaminti ir net ragauti.

Ar tikrai baklažaną reikia sūdyti, o gal yra produktų, kuriuos galima vartoti ir pasibaigus galiojimo laikui? Kodėl keptuvę geriau palikti neplautą ir ar iš tiesų kopūstas naudingas sveikatai?

Šie ir kiti klausimai bus atsakyti naujoje laidoje „Kulinariniai triukai“, kurios premjera – jau greitai.

„Gamindami susiduriame su pačiomis įvairiausiomis situacijomis. Pagalvokite, kiek daug klausimų kyla, o apie kiek dalykų net nesusimąstome. Rengiant laidą vienas pagrindinių tikslų ir buvo atsakyti į visus klausimus. Todėl kiekvienoje laidoje svečiuosis medikas, kuris padės tai padaryti“, – žada A. Ivanauskas, kuriam tai bus debiutas „Vilniaus ryto“ televizijos eteryje.

Taip pat A.Ivanauskas dėkoja šios televizijos direktoriui Mantui Agintui, be kurio „Kulinariniai triukai“ nepersikeltų į kitą televiziją.

„Kulinariniai triukai“ – jau nuo rugsėjo sekmadieniais per „Vilniaus ryto“ televiziją.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Naujame „Vilniaus ryto“ televizijos sezone – apdovanojimus pelnę serialai

„Aukštuomenės daktaras“, „Svetimšalė“, „Detektyvas Monkas“, „Jaunasis popiežius“, „Likimo melodija“ – kas sieja šiuos apdovanojimus pelniusius serialus?

Teisingai – naujasis „Vilniaus ryto“ televizijos sezonas „Čia ir dabar“, kuriame ir pasirodys šie minėti serialai.

„Aukštuomenės daktaras“ yra pelnęs ASCAP Kino ir televizijos prizą 2013 m. bei nominuotas trims ASCAP nominacijoms.

Gydytojas Henkas po lemtingos klaidos buvo atleistas iš darbo vienoje Niujorko klinikoje. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Kartą prabangiame vakarėlyje išgelbėjęs gyvybę supermodeliui, jis išgarsėjo ir netrukus gavo pasiūlymą užsiimti privačia praktika kurortiniame Niujorko priemiestyje. Čia gyvena milijonieriai ir Henkas tampa asmeniniu jų gydytoju. Jo gyvenimas dabar kupinas dramatiškų ir kurioziškų situacijų, už dalyvavimą kuriose jis gauna puikius honorarus.

„Svetimšalė“ nominuota keturiems „Auksiniams gaubliams“, trims „Emmy“ apdovanojimams. Aktorė Caitriona Balfe pelnė škotišką BAFTA. Iš viso – 21 kino apdovanojimas, 32 nominacijos.

Baigiantis Antrajam pasauliniam karui, medicinos sesuo Kler Rendal atostogų metu bevaikščiodama kalvotuose Škotijos tyrlaukiuose, stebuklingu būdu persikelia per laiką ir patenka į 1743 metus. Be abejo, tokioje nepažįstamoje aplinkoje jaunai vienišai merginai gresia įvairiausi pavojai. Kler trokšta rasti būdą grįžti atgal, kur jos laukia mylintis vyras Frenkas. Tačiau kol tai įvyks, jai tenka ištekėti už galantiško škotų kario Džeimio Freizerio. Įvairūs išmėginimai netrukus suartina du nepažįstamuosius. Tarp dviejų epochų pasiklydusios Kler laukia dar sunkesnis – jausmų išbandymas.

Pagrindinio serialo „Detektyvas Monkas“ vaidmens atlikėjas Tony Shalhoubas 2003 m. apdovanotas „Auksiniu gaubliu“, 2003 ir 2006 m. gavo „Emmy“ apdovanojimus. 2010 m. šis apdovanojimas skirtas filmo kompozitoriui. Iš viso serialas surinko 20 apdovanojimų ir 46 nominacijas.

Regis, niekas netrukdo Adrianui Monkui iš San Francisko padaryti stulbinamą detektyvo karjerą. Tačiau neatskleistas mylimos žmonos Trudi nužudymas tapo per dideliu smūgiui puikiam profesionalui. Be to, Monkas įsitikinęs, kad automobilis su sprogmenimis buvo skirtas ne žmonai, o jam. Išgyventa drama sukėlė rimtų psichinių problemų, kurios nelabai suderinamos su darbu policijoje. Tarnybą tenka palikti. Monkas tampa atsiskyrėliu. Atgauti prarastas dvasines ir fizines jėgas jam padeda medicinos sesuo Šarona Fleming. Ji priverčia fobijų apimtą Monką išeiti į gatvę, o troškimas rasti žmonos žudikus paskatina vyrą tapti policijos konsultantu. Pamažu ši moteris tampa Monko pagalbininke. Jiedu sumaniai išsprendžia sunkiausias bylas ir randa nusikaltėlį. O dažnos Monko keistenybės tik suteikia pikantiškumo tiriant nusikaltimus ir neleidžia nuobodžiauti aplinkiniams.

„Jaunasis popiežius“ – serialas, kuris po pasirodymo pernai buvo išgirtas kritikų, o šio serialo režisierius P.Sorrentino ir aktorius J.Law apdovanoti specialiu prizu tarptautiniame Venecijos kino festivalyje. „Jaunasis popiežius“ taip pat buvo nominuotas „Jupiter“ prizu geriausio tarptautinio serialo kategorijoje.

47 metų amerikietis kardinolas Lenis Belardo daug kam netikėtai tampa jauniausiu Bažnyčios istorijoje popiežiumi, pasivadinusiu Pijumi XIII-uoju. Besivaržančios kardinolų grupuotės išrinko jį kaip kompromisinę figūrą. Intrigantai tikėjosi, kad galės lengvai manipuliuoti nepatyrusiu Popiežiumi. Deja, netrukus paaiškėja, kad Pijus XIII yra ekscentriška asmenybė, kupina gan prieštaringų savybių. Jis pasižymi keistu humoro jausmu, yra griežtas, itin konservatyvus. Tai reiškia, kad lemtingą klaidą padariusių kardinolų bandymai suvaldyti pontifiką kažin ar bus sėkmingi.

„Likimo melodija“ – 95 dalių serialas apie dainininkę Natašą Merlin, kuriai likimas lėmė tapti dainininke.

Natašai Merlin ypatinga dovana – ji turi nuostabų balsą. Likimas suteikia jai galimybę tapti dainininke – ji susitinka su žinomu prodiuseriu Gariku Kingu. Mergina pabėga iš savo tėvo į sostinę ieškoti savo motinos, kurią paliko mergina ankstyvoje vaikystėje. Pakeliui Nataša patirs nuostolių, susitiks niekšybė ir išdavystė. Mergina turės padaryti viską kovojant su pavojingais priešais, kad grįžtų į gyvenimą, išsaugotą iš savo verslo ir savo šeimos sunaikinimo bei rasti meilę.

Naujajį sezoną mūsų televizijos žiūrovų laukia ir daugiau staigmenų, apie jas – jau netrukus.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

„Vilniaus ryto“ televizija rodys FIBA Čempionų lygos rungtynes

Netekusi Europos taurės transliavimo teisių (jos atiduotos 5 kanalui), „Vilniaus ryto“ televizija ilgai nesuko galvos dėl FIBA Čempionų lygos transliacijų.

Televizijos vadovai susitarė su FIBA Čempionų lygos atstovais ir kitą sezoną mūsų televizija transliuos praėjusį sezoną įkurtos lygos rungtynes.

„Pernai 5 kanalas rodė FIBA Čempionų lygą (lietuvių komandų rungtynes ir finalo ketvertą - red. past.). Reitingais televizija buvo patenkinta. Netgi buvo viršytos visos ambicijos ir tikslai, todėl artėjantį sezoną šios lygos kovas rodys „Vilniaus ryto“ televizija, na, o mes rodysime Europos taurę“, - sakė 5 kanalo vadovas Paulius Egidijus Kovas.

Artėjančiame sezone Lietuvai bus skirtos dvi vietos pagrindiniame FIBA Čempionų lygos turnyre bei viena – atrankos etape.

FIBA Čempionų lygoje kitą sezoną rungtyniaus pernai lygoje debiutavusios Klaipėdos „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ komandos. Šių komandų rungtynes tikrai rodys „Vilniaus ryto“ televizija. Susitikimus komentuos Žygimantas Eidukevičius ir Rytis Vyšniauskas.

Reguliaraus sezono susitikimai ir toliau bus žaidžiami antradieniais ir trečiadieniais. Komandos ir vėl sužais po 14 rungtynių.

Atrankos varžybose vietos FIBA Čempionų lygoje sieks Prienų-Birštono „Vytautas“. Šios ekipos rungtynes atrankoje turėtų rodyti TV4 televizija.

FIBA Čempionų lygos rungtynės – jau nuo spalio tiesiogiai per „Vilniaus ryto“ televiziją!

Rodyk draugams

Komentarai (0) »