BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kauno „Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje per Vilniaus televiziją pritraukia vis daugiau krepšinio mėgėjų. Pastarujų dvejų Eurolygos dvikovų transliacijų reitingai siekė 12,9 ir 13,4 proc. visos TV žiūrovų auditorijos. Tokius TV auditorijos skaičius pateikia rinkos tyrimų bendrovė „Kantar TNS“.

Nuo pat šio sezono pradžios Eurolygos rungtynių transliacijos yra žiūrimiausia programa Lietuvoje tarp 15−49 metų amžiaus grupės žiūrovų. Dar daugiau – nuo pat rugsėjo mėnesio iki dabar (2018-08-27 – 2018-10-26) Vilniaus televizijos auditorija tarp minėtos grupės žiūrovų išaugo (nuo 3,1 prieš šio sezono pradžią iki 6,3 proc. spalio pabaigoje).

Negana to, Vilniaus televizijos muzikinis projektas „Žvaigždžių vartai“ jau trečią savaitgalį iš eilės yra populiariausias pramoginis projektas Lietuvoje tarp 15−49 metų amžiaus grupės žiūrovų.

Praėjusio penktadienio vakarą transliuotos „Panathinaikos“ ir „Žalgirio“ rungtynės sulaukė ypatingo susidomėjimo: nuo šių rungtynių trečiojo kėlinio pradžios iki susitikimo pabaigos Vilniaus televizija buvo žiūrimiausias televizijos kanalas Lietuvoje, aplenkęs rinkos flagmanes LNK ir TV3 televizijas.

Spalio mėnesį „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje per VTV bent minutei žiūrėjo arti pusantro milijono − 1 200 000 žiūrovų. „Ačiū visiems dirbantiems prie to, kad Eurolygos rungtynės būtų žiūrimiausias ne tik mūsų televizijos, bet ir kitų televizijų projektas. Tikimės, kad „Žalgirio“ komanda šiemet pakartos pernykštį pasiekimą ir pateks į finalo ketvertą!“ – kalbėjo Vilniaus televizijos atstovas ryšiams su visuomene Žygimantas Eidukevičius.

Artimiausia Eurolygos rungtynių transliacija per Vilniaus televiziją laukia jau šį penktadienį, 19.45 val., kai Kaune kovos „Žalgiris“ ir dabartiniai Eurolygos čempionai Madrido „Real“ krepšininkai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite