BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Krepšinio sirgalių turnyras „3 už Lietuvą“ sugrįžta

Didžiulio populiarumo sulaukęs krepšinio sirgalių turnyras „3 už Lietuvą“ sugrįžta. Šį kartą – į krepšinį mylinčią „Vilniaus ryto“ televiziją, kurios eteryje jau vasarą užvirs karštos kovos dėl svajonės pamatyti Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynes Tel Avive.

Pasak projekto vedėjo Žygimanto Eidukevičiaus, „3 už Lietuvą“ kovos ir šiemet turėtų susilaukti nemažo lietuvių dėmesio visame pasaulyje. „Krepšinis mūsų tautai visada buvo, yra ir bus svarbus. Tai suvienijimo forma be baimės ar priekaištų, o iš džiaugsmo ir tikėjimo, – teigė Ž.Eidukevičius. – Manau, kad šis projektas visiems bus įdomus tiek dėl dalyvių, tiek dėl paties krepšinio. Laukia dinamiška trijulių kova su daug emocijų. Be to, įdomu bus pamatyti žinomus žmones naujuose amplua“.

Šiemet turnyras vyks draugiškų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynių metu. Visą dieną vyks atrankos kovos, o vakare, rungtynių ilgosios pertraukos metu įvyks didysis finalas. Jame susitiks atrankos nugalėtojas ir iš žymiausių mūsų šalies sporto ir pramogų atstovų sudaryta komanda.

2013 metais „3 už Lietuvą“ čempionais tapo komanda iš Plungės „Impulsas“, o 2015 metais triumfavo mėgėjų komanda „Kunigaikščiai“.

O kas triumfuos šiemet? Paaiškės jau šią vasarą turnyre „3 už Lietuvą“ tiesiogiai per „Vilniaus ryto“ televiziją ir www.vrytas.lt.

Būsimieji projekto dalyviai jau gali registruotis ir laukti turnyro rengėjų skambučio portale www.vrytas.lt/3užLietuvą.

O jau netrukus bus atskleista, kas bus „Žvaigždžių“ komandoje ir kausis su mėgėjais. Galima jau iš karto pasakyti, kai tai bus stipriausias „3 už Lietuvą“ turnyras istorijoje, nes jame bus tik geriausi iš geriausių mūsų šalies krepšininkų.

„Žurnalistas Edmundas, stalius Petras, inžinierius Vytautas ar mokytoja Agnė, kurie iki šiol mėgo daugiau komentuoti krepšinį, o ne jį žaisti, galės išmėginti jėgas atrankiniame krepšinio 3X3 turnyre, kurio nugalėtojai gaus teisę žaisti su tikrais krepšininkais. O nugalėję ir juos pateks į projekto finalą, vyksiantį paskutinių rinktinės kontrolinių rungtynių metu Vilniuje. Mūsų darbas – ne tik pažadinti krepšinio aistras, sutelkti visus sirgalius, bet ir keliaujant per Lietuvą parodyti jos miestelių grožį, paprastų žmonių atsidavimą krepšiniui“, - apie projektą pasakojo turo transliacijų prodiuseris Edmundas Jakilaitis.

Jo vadovaujama prodiuserių kompanija „MEDIA-3“ ir „Vilniaus ryto“ televizija rengs net vienuolika specialių laidų, kurių startas numatomas liepos viduryje.

Rugpjūčio 25-ąją, paskutinių Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinių rungtynių su Ispanija metu Vilniaus „Siemens“ arenoje paaiškės trečiojo krepšinio sirgalių turnyro „3 už Lietuvą“ nugalėtojas, kuris su verslininku Antanu Guoga skris į Tel Avivą stebėti Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynių.

Projekto „3 už Lietuvą“ iniciatorius – vipcommunications. Pagrindiniai turnyro rėmėjai – „SMScredit.lt“ ir „Lietuvos geležinkeliai“, iniciatyvą palaiko Lietuvos krepšinio federacija. Pagrindinis informacinis partneris – „Vilniaus ryto“ televizija ir portalas vrytas.lt.

Registracija į krepšinio sirgalių turnyrą „3 už Lietuvą“ jau prasidėjo: www.vrytas.lt/3užLietuvą.

Krepšinio sirgalių turnyras „3 už Lietuvą“ – jau greitai per „Vilniaus ryto“ televiziją ir www.vrytas.lt.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: