BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Nauja televizijos pora: „Idealią porą“ ves Lavija Šurnaitė-Kairienė ir Egidijus Stancikas

Jau kovo 2-ąją prasidėsiantį pirmąjį Vilniaus televizijos istorijoje realybės šou „Ideali pora“ ves nauja televizijos vedėjų pora: į televiziją po pertraukos grįžtanti Lavija Šurnaitė-Kairienė ir aktorius Egidijus Stancikas.

„Mane tikrai nudžiugino pasiūlymas grįžti į televizijos eterį ir vesti realybės šou. Pasiilgau tiesioginio eterio, pasiilgau televizijos“, - džiaugėsi L.Šurnaitė-Kairienė, kuri prieš tai vedė LNK naujienų laidą „Labas vakaras, Lietuva“.

„Labai tikiuosi, kad šiame realybės šou nebus barnių ar pykčių, kurie pritrauktų tokiu atveju dar daugiau televizijos ir interneto žiūrovų. Prodiuseriai tikrai pasistengė, kad šis realybės šou nebūtų dar vienas skandalų ir kitų netinkamų televizijos eteriui dalykų mišinys“, - pasakojo kitas projekto vedėjas E.Stancikas, dirbantis Nacionalinio Kauno dramos teatro direktoriumi.

„Ieškodami „Idealios poros“ vedėjų, kalba sukosi apie tuos žmones, kurie žodžio kišenėje neieško. Lavija ir Egidijus šį apibūdinimą išpildys su kaupu“, - trumpai vedėjų pasirinkimą paaiškino projekto prodiuseris Mantas Česnulevičius.

Priminsime, kad Vilniaus televizijos interneto portale vtv.lt visą parą nuo kovo 2 dienos bus galima išvysti visą parą truksiančią „Idealios poros“ transliaciją, o dienoraščių laidos nuo kovo 4 dienos per VTV pagrindinį kanalą – kiekvieną darbo dieną 20.00 val. Per antrąjį VTV kanalą darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio) 15.00 val. vyks tiesioginės valandos trukmės transliacijos iš „Idealios poros” namų, kurie baigiami įrengti verslo centre „Gariūnai“.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
 

Gegužė 2020
P A T K P Š S
« Rgp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archyvai