BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Naujienos

Šventiniame liepos 6-osios renginyje – tiesioginės transliacijos iš Dubingių ir Raudondvario

Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną „Vilniaus ryto“ televizija tiesiogiai transliuos grandiozinį koncertą „Švęskime linksmai. Liepos 6-oji“. Koncertas bus tiesiogiai transliuojamas iš Palangos.

Būtent čia liepos 6-ąją įvyks šventinis valstybės dienai skirtas koncertas, kurio transliaciją matys „Vilniaus ryto“ televizijos žiūrovai.

Šis koncertas iš ciklo „Švęskime linksmai“ nebus įprastas. Renginys bus sujungtas su pagrindiniu vakaro akcentu – Tautiškos giesmės giedojimu.

Renginio metu vyks tiesioginiai teletiltai iš Dubingių ir Raudondvario, kur irgi vyks specialūs renginiai, skirti tautiškos giesmės giedojimui. Palangą, Dubingius ir Raudondvarį sujungs modernios televizijos ir interneto ryšio technologijos.

Renginį iš Dubingių „Tegul šventei Lietuvos himnas pradžią duos“ tiesiogiai transliuos 5 kanalas (20.00 val.).

Tuo metu Palangoje vėliava bus pradėta skleisti likus bent dviem valandoms iki 21 val. Ji drieksis Basanavičiaus gatve link Palangos tilto, kurio pradžioje bus įrengta netradicinė arkos formos scena, „apglėbsianti“ tiltą.

Nuo scenos trispalvė tiesis toliau iki pat tilto pabaigos. Kol žmonės, ruošdamiesi himno giedojimui neš vėliavą, ant unikalios scenos, nuo žemės iškeltos į 7 metrų aukštį koncertuos Algirdas Kaušpėdas, Simonas Donskovas, grupės „Čilinam“, „Nerija“, ŽAS, Neda, Edgaras Lubys, Iglė Bernotaitytė, Paulina Paulauskaitė, Ieva Zasimauskaitė, jaunoji būgnininkė Fausta ir kiti. Renginį ves Giedrius Masalskis ir Viktorija Ozga.

Tautiškos giesmės giedojimo renginį „Vilniaus ryto“ televizija rengs pirmą kartą. Televizijos komandai teks didžiulis iššūkis: šiemet „Vilniaus ryto“ televizija ne tik visiems „Vilniaus ryto“ žiniasklaidos grupės kanalams siųs atvirą himno giedojimo signalą, bet ir organizuos viso renginio Palangoje tiesioginę transliaciją.

Tiesioginis „Vilniaus ryto“ televizijos koncertas iš Palangos prasidės kitą ketvirtadienį, 19.00 val. ir truks maždaug dvi valandas.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Lietuvos futbolo A lyga dingsta iš „Vilniaus ryto“ televizijos tinklelio, priežastys – maži reitingai, tuščios tribūnos ir tvarkaraštis

„Vilniaus ryto“ televizija daugiau neberodys Lietuvos futbolo A lygos rungtynių. Galima sakyti, kad lietuviško futbolo šios televizijos eteryje beveik nebeliko.

„Du sezonus mūsų eteryje gyvavusi Lietuvos futbolo A lyga dingsta iš mūsų naujojo sezono tinklelio. Priežastis paprasta – maži reitingai ir pustuščiai stadionai, taip pat neteisingas rungtynių tvarkaraščio paskirstymas”, - vrytas.lt kalbėjo „Vilniaus ryto” televizijos programų direktorius Aivaras Prancūzevičius.

Rinkos tyrimų bendrovės KANTAR TNS duomenimis, A lygos rungtynes per „Vilniaus ryto” televiziją žiūrėdavo tik 1-1,5 proc. žiūrovų (25-30 tūkst. žiūrovų), kai kitų kanalų rodomos laidos pritraukia daugiau žiūrovų.

Dar viena priežastis, kodėl A lygos rungtynių daugiau nebebus per „Vilniaus ryto” televiziją – rungtynių tvarkaraštis.

Didžioji dalis šio sezono rungtynių vyksta ne savaitgaliais, o darbo dienomis. Tokia tvarkaraščio sistema A lygoje bus vykdoma dar dvejus metus.

„Lietuviško futbolo gerbėjai, neliūdėkite. Mes ir toliau transliuojame LFF Pirmos lygos rungtynes, nes čia – ir daugiau komandų, ir daugiau intrigos”, - vrytas.lt kalbėjo „Vilniaus ryto” televizijos atstovas ryšiams su visuomene Žygimantas Eidukevičius.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Atsisveikinimas su H. Kohliu – tiesiogiai per „Vilniaus ryto“ televiziją

Šį šeštadienį Vokietija, Europa ir pasaulis atsisveikins su mirusiu buvusiu Vokietijos kancleriu Helmutu Kohliu. Liepos 1-ąją, laidotuvių dieną, Europos Parlamente Strasbūre bus surengta iškilminga atsisveikinimo ceremonija, kurią tiesiogiai transliuos „Vilniaus ryto“ televizija ir portalas www.vrytas.lt.

Transliacijos pradžia – 12.00 val. Išklimių ceremoniją studijoje komentuos žurnalistas Vytautas Dovydaitis.

Iškilmėse žodį tars Europos Sąjungos svarbiausių institucijų vadovai, Vokietijos kanclerė Angela Merkel, buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas, Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas, buvęs Ispanijos premjeras Felipe Gonzálezas, Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas ir kiti pasaulio lyderiai.

Po atsisveikinimo ceremonijos karstas su Helmuto Kohlio palaikais bus skraidinamas į Vokietiją kremavimui, po kurio numatytos laidotuvės privačioje aplinkoje.

Europos garbės pilietis H.Kohlis – Vokietijos suvienijimo tėvas, vienas aktyviausių Europos integracijos šalininkų – mirė birželio 16 d., būdamas 87-erių. Vokietijai jis vadovavo net 16 metų.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Naujame „Vilniaus ryto“ televizijos sezone – visa Hario Poterio saga

Rugsėjo 18 dieną prasidėsiančiame naujame „Vilniaus ryto“ televizijos sezone „Čia ir dabar“ netrūks staigmenų. Viena jų – visos Hario Poterio sagos filmų premjeros.

Pirmą kartą televizijos istorijoje mes parodysime visą „Hario Poterio“ sagą, iš viso aštuonis filmus, tarp kurių – ir paskutinis šios serijos filmas „Haris Poteris ir Mirties relikvijos II“.

Rugsėjo 16 dienos vakare „Vilniaus ryto“ televizijos eteryje Hario Poterio sagą pradės „Haris Poteris ir Išminties akmuo“. Šio filmo herojai prabils Aldonos Vilutytės, Andriaus Kaniavos, Vytauto Rašimo, Daliaus Pletniovo ir Sonios Šledž balsais.

„Hario Poterio“ pasirodymas mūsų televizijos ekranuose yra istorinis įvykis, todėl manome, kad šį filmą prieš naujojo TV sezono pradžią visi turi pamatyti įgarsintą įspūdingai. Nors kino teatruose „Haris Poteris“ išvis nebuvo dubliuotas lietuviškai, mes surengėme filmo vertą įgarsinimą, ne vienu balsu, kaip įprasta, o su visa profesionalių aktorių komanda. Toks garsinimas vadinamas daugiabalsiu įgarsinimu“, - sako įgarsinimo režisierius Paulius Jakelis.

Pasak filmą įrašusios studijos “MA” garso režisieriaus Vlado Grankino, pastaraisiais metais Lietuvos televizijose šis įgarsinimo žanras buvo taikytas vos keletą kartų, nes yra pakankamai brangus.

„Šventė žiūrint lietuviškai šnekantį Harį Poterį garantuota. Juolab, kad šio filmo herojų balsais prašneks patys profesionaliausi Lietuvos aktoriai ir įgarsintojai“, - sako V.Grankinas.

Filmą garsinusi Aldona Vilutytė „Hario Poterio“ filmą per garsinimą matė pirmą kartą.

„Laukiau, kol paaugs sūnus ir galėsiu su juo pažiūrėti šiuos filmus. Paskysiu tiek - „Haris Poteris ir Išminties akmuo“ man padarė didelį įspūdį. Šiame filme taip gražiai susipina romantika, stebuklai, svajonės“, - šypsojosi A. Vilutytė.

Kitam aktoriui Vytautui Rašimui garsinti „Harį Poterį“ buvo sena svajonė. „Tai – nuostabus filmas, jį žiūrėjau ne kartą. Smagiausia tai, kad jį žiūrėti įdomu ir vaikams, ir jų tėvams. „Haris Poteris‘ yra nebanalus, nuo pat pirmos minutės įtraukia jo siužetas. Čia ir detektyvas, ir mistika, ir vaikų santykiai, ir didelė intriga“, - sako aktorius.

Visą Hario Poterio sagą mūsų televizija parodys net aštuonis šeštadienius iš eilės, belaukiant stebuklingų Šv.Kalėdų ir Naujųjų metų.

„Haris Poteris ir išminties akmuo“ – rugsėjo 16 dieną TIK PER „Vilniaus ryto“ televiziją!

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Vilniaus „Žalgirio“ ir Geteborgo IFK draugiškos rungtynės – tiesiogiai per dvi televizijas

70-metį švenčiantis Vilniaus „Žalgiris“ jubiliejinį sezoną įprasmins birželio 27 dieną LFF stadione įvyksiančiomis draugiškomis rungtynėmis su tituluotu Švedijos futbolo klubu – Geteborgo IFK.

Šiomis rungtynėmis vilniečiai pradės pasirengimą UEFA Čempionų lygos atrankos kovoms. Rungtynes tiesiogiai transliuos LRT ir „Vilniaus ryto“ televizijos kanalai.

Tiesioginės transliacijos iš LFF stadiono pradžia per abi minėtas televizijas – antradienį, 21.00 val. Susitikimą per „Vilniaus ryto“ televiziją komentuos Mantautas Bedulis ir Giedrius Vaitkevičius.

Geteborgo IFK klubas praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje susižėrė ne vieną skambų titulą tarptautiniame fronte. Švedai UEFA taurės trofėjų į viršų kėlė 1982 ir 1987 metais, tad IFK atvykimas 1989-aisiais į „Žalgirio“ stadioną sulaukė milžiniško ažiotažo.

Pilnutėliame stadione vilniečiai po dviejų puikių Roberto Fridriko įvarčių svečius įveikė 2:0, išvykoje nusileido 0:1 ir žengė į kitą etapą, kuriame susitiko su Belgrado „Crvena Zvezda“ futbolininkais.

1990–1996 metais iškovojęs šešis šalies čempiono titulus, Geteborgo klubas paskutinį kartą Švedijoje triumfavo 2007-aisiais, o šiuo metu taip pat tvirtai laikosi tarp elitinių komandų. Praėjusiame sezone IFK futbolininkai liko ketvirti, 2015 ir 2014 metais – antri, 2013-aisiais – treti.

Reikia pastebėti, kad antradienio vakarą LFF stadione įvyksiančia dvikova su pajėgiu Švedijos futbolo klubu „Žalgiris“ ne tik paminės savo 70-ąjį gimtadienį, bet ir pradės pasiruošimą UEFA Čempionų lygos atrankinėms kovoms su Bulgarijos čempionais – Razgrado „Ludogorets“ ekipa.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Dėl LFF Pirmos lygos transliacijų

„Vilniaus ryto“ televizija savo žiūrovų norėtų atsiprašyti už prastą vaizdo kokybę transliuojant LFF Pirmos lygos rungtynes.

Televizijos atstovai pripažino, kad įdomių ir nenuspėjamų pirmenybių rungtynių transliacijų kokybė neviršija normos.

Beje, vaizdas iš stadiono tribūnų rungtynių tarp Gargždų „Bangos“ ir Kauno „Stumbro-B“ komandų buvo prastas: TV kameros buvo priverstos būti šalia rungtynes filmavusios „Futbolo.TV“ kameros.

„Šiuo metu sunku pasakyti, kas kaltas dėl tokios prastos kokybės. Rungtynės, kurias transliavome iš Gargždų tikrai buvo labai įdomios, permainingos ir pilnos emocijų. Deja, televizijos žiūrovai to nematė”, - po rungtynių kalbėjo „Vilniaus ryto“ televizijos komentatorius Mantautas Bedulis. - „Transliacija buvo filmuota tik keturiomis kameromis, pakartojimus žiūrovai matydavo tik po kelių minučių, o vaizdo kokybė buvo itin prasta. Tai negali pasikartoti”.

Savo nepasitenkimą dėl I lygos čempionato rungtynių transliacijų kokybės yra išsakę ir lygos klubų atstovai.

Rytoj LFF vadovybė susitiks su „Vilniaus ryto“ televizijos vadovais. Tikimasi šią problemą išspręsti greitai.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Liepos 6-ąją – tiesioginis „Vilniaus ryto“ televizijos koncertas iš Palangos

Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną „Vilniaus ryto“ televizija tiesiogiai transliuos grandiozinį koncertą „Švęskime linksmai. Liepos 6-oji“. Koncertas bus tiesiogiai transliuojamas iš Palangos. Būtent čia liepos 6-ąją įvyks šventinis valstybės dienai skirtas koncertas, kurio transliaciją matys „Vilniaus ryto“ televizijos žiūrovai.

Šis koncertas iš ciklo „Švęskime linksmai“ nebus įprastas. Renginys bus sujungtas su pagrindiniu vakaro akcentu – Tautiškos giesmės giedojimu.

„Visuotinis himno giedojimas per Valstybės dieną tapo vienu didžiausių šių dienų Lietuvos žmones vienijančių pilietinių įvykių. Jau devintus metus iš eilės liepos 6 d. 21 val., kuriame pasaulio krašte bebūtume, sustojame ir giedame „Tautišką giesmę“. Nors himnas bus giedamas labai įvairiose pasaulio vietovėse, pagrindiniu šių metų susibūrimo tašku mes skelbiame Palangą – ten, kur vasarą iš įvairių miestų suvažiuoja daugiausiai Lietuvos žmonių“, – sako „Vilniaus ryto“ televizijos generalinis direktorius Mantas Agintas.

Planuojama, kad vėliava bus pradėta skleisti likus bent dviem valandoms iki 21 val. Ji drieksis Basanavičiaus gatve link Palangos tilto, kurio pradžioje bus įrengta netradicinė arkos formos scena, „apglėbsianti“ tiltą.

Nuo scenos trispalvė tiesis toliau iki pat tilto pabaigos. Kol žmonės, ruošdamiesi himno giedojimui neš vėliavą, ant unikalios scenos, nuo žemės iškeltos į 7 metrų aukštį koncertuos Algirdas Kaušpėdas, Simonas Donskovas, grupės „Čilinam“, „Nerija“, ŽAS, Neda, Edgaras Lubys, Iglė Bernotaitytė, Paulina Paulauskaitė, Ieva Zasimauskaitė, jaunoji būgnininkė Fausta ir kiti. Renginį ves Giedrius Masalskis ir Viktorija Ozga.

„Tai turėtų būti nekasdienis reginys ir jaudinančios laukimo akimirkos. Renginiui pasirengsime iš anksto: būsime paruošę pačią moderniausią techniką, kuri leis tiesiamą vėliavą filmuoti iš oro. Tuo metu vietoje dirbs mūsų televizijos ir kolegų iš Kauno televizijos serviso bendra komanda, kuri ir transliuos koncertą, bet ir kalbins vėliavą nešančius žmones. Be to, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dirbs papildomos mūsų reporterių pajėgos, kurios tiesiogiai raportuos, kaip Lietuva ruošiasi giedoti himną“, – pasakoja renginio TV transliacijos vyr. prodiuseris Mantautas Bedulis.

Tokį renginį „Vilniaus ryto“ televizija rengs pirmą kartą. Televizijos komandai teks didžiulis iššūkis: šiemet „Vilniaus ryto“ televizija ne tik visiems mūsų žiniasklaidos grupės kanalams siųs atvirą himno giedojimo signalą, bet ir organizuos viso renginio Palangoje tiesioginę transliaciją.

„Padėdami auginti ir gilinti vienu metu visame pasaulyje atliekamo himno tradiciją mes, kaip nacionalinis ir visur pasiekiamas transliuotojas, dar labiau priartėjame prie savo vizijos – būti Lietuvos visuomenę ir išeiviją telkiančiu, atsakingu, patikimu ir moderniu transliuotoju“, – sako „Vilniaus ryto“ televizijos atstovas ryšiams su visuomene Žygimantas Eidukevičius.

Tiesioginis „Vilniaus ryto“ televizijos koncertas iš Palangos prasidės liepos 6-ąją, ketvirtadienį, 19.00 val. ir truks maždaug dvi valandas.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Joninių naktį per „Vilniaus ryto“ televiziją – koncertas „Geriausios „Pūko“ dainos 2016“

„Geriausios „Pūko“ dainos“ – tai koncertas, kurio pavadinimą žino kiekvienas lietuvis ir kiekvienas lietuviškos muzikos gerbėjas. Joninių naktį „Vilniaus ryto“ televizija kviečia savo žiūrovus nemiegoti ir stebėti specialią koncerto transliaciją.

2.50 val. eteryje susitikę žinomiausi Lietuvos estrados grandai Joninių proga pristatys garsiausius savo šlagerius.

„Geriausios „Pūko“ dainos 2016“ – anšlaginis per Šv.Kalėdas Kaune įvykęs šventinis koncertas, kasmet tradiciškai įsitvirtinantis populiariausių lietuviškos muzikos renginių gretose.

Tą rodo ir televizijos reitingai – per šventes vykusią tiesioginę minėto koncerto transliaciją per „Vilniaus ryto“ televiziją stebėjo beveik ketvirtadalis milijono žiūrovų, ši programa buvo žiūrimiausia savo laiko zonoje.

Mūsų televizija per Jonines kvies visus savo žiūrovus ieškoti Paparčio žiedo su populiariausiais mūsų šalies atlikėjais ir milžinišku būriu lietuviškas dainas vertinančių žmonių.

Rytis Cicinas, Giulija, Valdas Lacko, atsinaujinęs „Žvaigždžių kvartetas“, Arvydas Vilčinskas ir Jonavos „Pavasario“ choro grupė, Mamų ir dukrų kvartetas, ansamblis „Nerija“, kaimo kapela „Bijotaičiai“, Paulius Stalionis, Klarkas – tai tik keletas Lietuvos estrados grandų, pasirodysiančių koncerto „Geriausios „Pūko“ dainos 2016“ scenoje.

Koncerto transliacija – jau naktį iš birželio 23-osios į 24-ąją, 2.50 val. tik per „Vilniaus ryto“ televiziją!

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Alfas Ivanauskas kulinarinius triukus kurs „Vilniaus ryto“ televizijoje

„Vilniaus ryto“ televizijos naujojo sezono „Čia ir dabar“ premjerų skaičius plečiasi. Artėjantį sezoną mūsų eteryje debiutuos laida „Pasaulis pagal moteris“ su Renata Mikailionyte ir Kristina Rimiene.

Taip pat „Vilniaus ryto“ televizija pasikvietė į savo komandą žymų kulinarą Alfą Ivanauską ir rodys jo laidą „Kulinariniai triukai“. Joje A.Ivanauskas dirbs su ypatinga vaikų komisija.

Pats Alfas juokiasi, kad šįkart jam, kaip vedėjui teko įgyvendinti didžiausią triuką – vos per vieną akimirką jis tapo tikru daugiavaikiu tėčiu. Alfui kompaniją kiekvienoje laidoje, be jau visiems pažįstamo kolegos Lino, palaikys keturi jaunieji virtuvės mitų griovėjai.

„Neabejoju, kad visi tėveliai žino, kiek šurmulio gali sukurti keli vaikai, o įsivaizduokite, ką gali nuveikti keturi! Kartais per filmavimus atrodė, kad VMG studija sprogs nuo šitos milžiniškos vaikų energijos. Svarbiausia, kad visi vaikai į laidą atėjo su savo įnoriais: kažko nevalgo, kažko apskritai nemėgsta… Filmuojant kiekvieną laidą buvo didelis iššūkis sugalvoti patiekalus“, – pasakoja laidos „Kulinariniai triukai“ kūrėjas.

Pasak jo, vaikai yra pati nuoširdžiausia vertinimo komisija. Jie tikrai nepatylės, jei manys, kad valgis yra per sūrus ar trūksta… pipirų. Su vaikų vertinimo pasekmėmis kaskart susidurs kitas laidos vedėjas Linas, kuriam mažieji virtuvės mitų griovėjai jau pateikė ne vieną išbandymą.

„Ne veltui laidos pavadinime yra žodis triukai, – sako Alfas. – Žmonėms dažnai atrodo, kad virtuvės šefas yra tarsi magas, kuris stebuklingai greitai darbuojasi peiliu ir sugeba vos per kelias minutes sukurti stebuklą. Nusprendėme, kad atėjo metas žiūrovams parodyti, kaip, praleidžiant mažiau laiko virtuvėje, pasiekti stulbinamą rezultatą. Taigi, su laidos kūrybine komanda kaskart atskleisime triukų, kurie palengvins jūsų buitį ir suteiks naujų spalvų patiekalams.“

Be to, Alfas intriguoja, kad kulinarinėje laidoje dalyvaujantiems svečiams kaip visada bus leidžiama gaminti ir net ragauti.

Ar tikrai baklažaną reikia sūdyti, o gal yra produktų, kuriuos galima vartoti ir pasibaigus galiojimo laikui? Kodėl keptuvę geriau palikti neplautą ir ar iš tiesų kopūstas naudingas sveikatai?

Šie ir kiti klausimai bus atsakyti naujoje laidoje „Kulinariniai triukai“, kurios premjera – jau greitai.

„Gamindami susiduriame su pačiomis įvairiausiomis situacijomis. Pagalvokite, kiek daug klausimų kyla, o apie kiek dalykų net nesusimąstome. Rengiant laidą vienas pagrindinių tikslų ir buvo atsakyti į visus klausimus. Todėl kiekvienoje laidoje svečiuosis medikas, kuris padės tai padaryti“, – žada A. Ivanauskas, kuriam tai bus debiutas „Vilniaus ryto“ televizijos eteryje.

Taip pat A.Ivanauskas dėkoja šios televizijos direktoriui Mantui Agintui, be kurio „Kulinariniai triukai“ nepersikeltų į kitą televiziją.

„Kulinariniai triukai“ – jau nuo rugsėjo sekmadieniais per „Vilniaus ryto“ televiziją.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Naujame „Vilniaus ryto“ televizijos sezone – apdovanojimus pelnę serialai

„Aukštuomenės daktaras“, „Svetimšalė“, „Detektyvas Monkas“, „Jaunasis popiežius“, „Likimo melodija“ – kas sieja šiuos apdovanojimus pelniusius serialus?

Teisingai – naujasis „Vilniaus ryto“ televizijos sezonas „Čia ir dabar“, kuriame ir pasirodys šie minėti serialai.

„Aukštuomenės daktaras“ yra pelnęs ASCAP Kino ir televizijos prizą 2013 m. bei nominuotas trims ASCAP nominacijoms.

Gydytojas Henkas po lemtingos klaidos buvo atleistas iš darbo vienoje Niujorko klinikoje. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Kartą prabangiame vakarėlyje išgelbėjęs gyvybę supermodeliui, jis išgarsėjo ir netrukus gavo pasiūlymą užsiimti privačia praktika kurortiniame Niujorko priemiestyje. Čia gyvena milijonieriai ir Henkas tampa asmeniniu jų gydytoju. Jo gyvenimas dabar kupinas dramatiškų ir kurioziškų situacijų, už dalyvavimą kuriose jis gauna puikius honorarus.

„Svetimšalė“ nominuota keturiems „Auksiniams gaubliams“, trims „Emmy“ apdovanojimams. Aktorė Caitriona Balfe pelnė škotišką BAFTA. Iš viso – 21 kino apdovanojimas, 32 nominacijos.

Baigiantis Antrajam pasauliniam karui, medicinos sesuo Kler Rendal atostogų metu bevaikščiodama kalvotuose Škotijos tyrlaukiuose, stebuklingu būdu persikelia per laiką ir patenka į 1743 metus. Be abejo, tokioje nepažįstamoje aplinkoje jaunai vienišai merginai gresia įvairiausi pavojai. Kler trokšta rasti būdą grįžti atgal, kur jos laukia mylintis vyras Frenkas. Tačiau kol tai įvyks, jai tenka ištekėti už galantiško škotų kario Džeimio Freizerio. Įvairūs išmėginimai netrukus suartina du nepažįstamuosius. Tarp dviejų epochų pasiklydusios Kler laukia dar sunkesnis – jausmų išbandymas.

Pagrindinio serialo „Detektyvas Monkas“ vaidmens atlikėjas Tony Shalhoubas 2003 m. apdovanotas „Auksiniu gaubliu“, 2003 ir 2006 m. gavo „Emmy“ apdovanojimus. 2010 m. šis apdovanojimas skirtas filmo kompozitoriui. Iš viso serialas surinko 20 apdovanojimų ir 46 nominacijas.

Regis, niekas netrukdo Adrianui Monkui iš San Francisko padaryti stulbinamą detektyvo karjerą. Tačiau neatskleistas mylimos žmonos Trudi nužudymas tapo per dideliu smūgiui puikiam profesionalui. Be to, Monkas įsitikinęs, kad automobilis su sprogmenimis buvo skirtas ne žmonai, o jam. Išgyventa drama sukėlė rimtų psichinių problemų, kurios nelabai suderinamos su darbu policijoje. Tarnybą tenka palikti. Monkas tampa atsiskyrėliu. Atgauti prarastas dvasines ir fizines jėgas jam padeda medicinos sesuo Šarona Fleming. Ji priverčia fobijų apimtą Monką išeiti į gatvę, o troškimas rasti žmonos žudikus paskatina vyrą tapti policijos konsultantu. Pamažu ši moteris tampa Monko pagalbininke. Jiedu sumaniai išsprendžia sunkiausias bylas ir randa nusikaltėlį. O dažnos Monko keistenybės tik suteikia pikantiškumo tiriant nusikaltimus ir neleidžia nuobodžiauti aplinkiniams.

„Jaunasis popiežius“ – serialas, kuris po pasirodymo pernai buvo išgirtas kritikų, o šio serialo režisierius P.Sorrentino ir aktorius J.Law apdovanoti specialiu prizu tarptautiniame Venecijos kino festivalyje. „Jaunasis popiežius“ taip pat buvo nominuotas „Jupiter“ prizu geriausio tarptautinio serialo kategorijoje.

47 metų amerikietis kardinolas Lenis Belardo daug kam netikėtai tampa jauniausiu Bažnyčios istorijoje popiežiumi, pasivadinusiu Pijumi XIII-uoju. Besivaržančios kardinolų grupuotės išrinko jį kaip kompromisinę figūrą. Intrigantai tikėjosi, kad galės lengvai manipuliuoti nepatyrusiu Popiežiumi. Deja, netrukus paaiškėja, kad Pijus XIII yra ekscentriška asmenybė, kupina gan prieštaringų savybių. Jis pasižymi keistu humoro jausmu, yra griežtas, itin konservatyvus. Tai reiškia, kad lemtingą klaidą padariusių kardinolų bandymai suvaldyti pontifiką kažin ar bus sėkmingi.

„Likimo melodija“ – 95 dalių serialas apie dainininkę Natašą Merlin, kuriai likimas lėmė tapti dainininke.

Natašai Merlin ypatinga dovana – ji turi nuostabų balsą. Likimas suteikia jai galimybę tapti dainininke – ji susitinka su žinomu prodiuseriu Gariku Kingu. Mergina pabėga iš savo tėvo į sostinę ieškoti savo motinos, kurią paliko mergina ankstyvoje vaikystėje. Pakeliui Nataša patirs nuostolių, susitiks niekšybė ir išdavystė. Mergina turės padaryti viską kovojant su pavojingais priešais, kad grįžtų į gyvenimą, išsaugotą iš savo verslo ir savo šeimos sunaikinimo bei rasti meilę.

Naujajį sezoną mūsų televizijos žiūrovų laukia ir daugiau staigmenų, apie jas – jau netrukus.

Rodyk draugams

Komentarai (0) »