BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Turinio sinergija

Vilniaus televizija – tai programų ir kanalų įvairovė, kurioje kiekvienas gali rasti savo mėgstamą laidą, serialą, filmą arba sporto transliaciją.

Mūsų žiniasklaidos grupė – tai dvi televizijos programos ir sparčiai savo skaitytojų ratą auginantis interneto portalas www.vtv.lt, o taip pat – ir serialų bei filmų platforma „VTVGO“.

Televizija:

Vilniaus televizijos pagrindinis kanalas – jame transliuojamas plačiajai auditorijai skirtas turinys: autorinės laidos, užsienio serialai, filmai ir azartiškos sporto transliacijos. Mūsų kanalas dažniausiai autorinių laidų arba sporto renginių dėka tampa vienu iš žiūrimiausių televizijos kanalų Lietuvoje pagal auditorijos tyrimus.

Vilniaus televizijos antrasis kanalas – jame galima pamatyti per VTV anksčiau rodytus serialus ir filmus. Taip pat šiame kanale rodomi ir specialiai VTV2 kanalui įsigyti užsienio filmai ir serialai. Krepšinio ir futbolo gerbėjai irgi antrajame kanale randa ką žiūrėti.

Internetas:

Portalas www.vtv.lt – tai ne tik informacija apie mūsų televiziją, arba išsami abejų VTV kanalų programa, bet ir svarbiausios Lietuvos, pasaulio, sporto, verslo ir kitos žinios.

Visi Vilniaus televizijos kanalai transliuojami būtent šioje svetainėje. Jus mūsų televizija pasieks ten, kur yra interneto ryšys!

www.vtv.lt transliuoja ir svarbiausias sporto rungtynes iš Lietuvos ir užsienio. LKL, NKL, Eurolyga, UEFA Čempionų lyga – tai tik dalis to, ką gali matyti vtv.lt lankytojai.

„VTVGO“:

Vienas didžiausių televizijos archyvų Lietuvoje. Jame yra ir specialiai šiai platformai skirtos programos: serialai ir Europos kinas originalo kalba.

Jame – beveik viskas, ką sukaupė Vilniaus televizija per beveik trejus savo gyvavimo metus: laidos, serialai, filmai, sporto transliacijos.

„VTVGO“ platformoje jau įvyko išankstinės serialų „13 priežasčių kodėl“, „Nekaltas melas“, „Prokurorai“ ir „Riverdeilas“ premjeros. Jos vyksta likus kelioms dienoms iki tų programų parodymų televizijos eteryje.

Vilniaus televizija – susitikime ne tik televizijos ekrane, bet ir internete!

Rodyk draugams

 

Gegužė 2020
P A T K P Š S
« Rgp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archyvai